Stebuklinga vieno gydytojo operacija: kai vidury operacijos sugedo jo kompiuteris

Kai daktaro Davido Drexlerio kompiuteris sugedo vidury operacijos, jis manė, kad jo diena sugadinta. Jis nežinojo, kad tai bus viena stebuklingiausių operacijų jo karjeroje! Dėl greito daktaro Drekslerio ir jo komandos mąstymo jiems pavyko išgelbėti paciento gyvybę naudojant atsarginį planą, kurį jie buvo daug kartų repetavę. Dėl jų pasiruošimo ir greito mąstymo ši skubi medicinos pagalba virto sėkmės istorija!

Jei esate gydytojas, slaugytojas ar kitas medicinos specialistas, žinote, kad kompiuterio gedimai yra vienas blogiausių dalykų, galinčių nutikti operacijos metu. Jie gali sukelti vėlavimą, priversti perjungti rankinį režimą ir net sukelti gyvybei pavojingų komplikacijų.

Štai kodėl daktaro Drexlerio istorija tokia nuostabi! Kai vidury operacijos sugedo jo kompiuteris, jis ir jo komanda sugebėjo greitai persijungti į atsarginį planą ir išgelbėti paciento gyvybę.

Tai puikus priminimas, kad net ir tada, kai reikalai nesiseka, visada galime rasti būdą, kaip pasiekti sėkmę, jei esame pasiruošę ir norime mąstyti nestandartiškai. Ačiū, daktare Drexleri, kad priminėte mums, jog stebuklai gali įvykti tada, kai mažiausiai jų tikimės!

Ar kada nors patyrėte medicininę nelaimę, kuri virto sėkmės istorija?